Wydarzenia w migawce

Polecamy

Akademickie Mistrzostwa Śląska

Harmonogram AMŚ

Harmonogram AMŚ

icon AMŚ - Maj / Czerwiec 2017
(ostatnia zmiana 26.05.2017 r.)

icon  Kalendarz AMŚ 2016/2017
(ostatnia zmiana 26.05.2017 r.)
Czytaj całość...

Klasyfikacja AMŚ

Klasyfikacja AMŚ

Klasyfikacja Akademickich Mistrzostw Śląska 2016/2017
(Klasyfikacja końcowa sezonu 2016/2017)


1. Pol. Śl. Gliwice - 870 pkt.
2. UŚ Katowice - 779 pkt.
3. UE Katowice - 728 pkt.
4. AWF Katowice - 689 pkt.
5. ŚUM Katowice - 612 pkt.

Czytaj całość...

Facebook

Aktualności
Narada Prezesów
Aktualności - Aktualności
środa, 11 październik 2006
    Dziś w siedzibie Organizacji Środowiskowej przy ulicy Dworcowej 15 w Katowicach na godzinę 16.00 zaplanowano naradę prezesów AZS poszczególnych uczelni naszego regionu. To pierwsza w tym roku akademickim debata, zatem zachęcamy do przybycia na to zebranie. Prezesi, którzy nie mogą pojawić się na spotkaniu proszeni sa o przysłanie swoich pełnomocników.
Zapraszamy do Galerii
Aktualności - Aktualności
środa, 11 październik 2006
    Zapraszamy do nowego działu naszej strony. W menu dodaliśmy zakładkę Galeria celem publikowania zdjęć z imprez jakie są organizowane pod patronatem Organizacji Środowiskowej AZS Katowice. Umieszczone w niej będą nie tylko fotorelacje z zawodów, ale także z wyjazdów szkoleniowych, spotkań z dawnymi członkami AZS. Jako pierwszą galerię publikujemy zdjęcia z III Turnieju Koszykówski im. Zbigniewa Klimontowicza, który został rozegrany w Katowicach w dniach 23-24.09.2006r.
Czekamy na wiosnę - lekkoatletyka
Sporty Indywidualne - Lekkoatletyka
środa, 04 październik 2006
Faworytem tych rozgrywek jest zespół AWF Katowice, który specjalizuje się w tych dyscyplinach. Rumieńców nabiera rywalizacja o drugie miejsce gdzie zacięty bój toczą zawodnicy Uniwersytetu i Politechniki Gliwice. Ze względu na warunki pogodowe nie można liczyć, że zawody zostaną rozegrane w tym roku kalendarzowym. Planowany termin  jednodniowych zawodów  lekkoatletycznych  przypada w okolicach  15 maja.
Najsilniejsi z silnych - Trójbój Siłowy
Sporty Indywidualne - Trójbój siłowy
środa, 04 październik 2006
    To już siódmy rok odkąd do  kalendarza Akademickich Mistrzostw Śląska dołączono Trójbój Siłowy. Za nami 14 spotkań na pomostach HKS Szopienice. Do tej pory pięć tytułów Drużynowego Akademickiego Mistrza Śląska wywalczyła ekipa Politechniki Śląskiej Gliwice. Jedyną drużyną której dwukrotnie udało się przerwać zwycięską passę gliwiczan jest zespół Uniwersytetu Śląskiego.
Czytaj całość...
Studenckie "kopanie"
Sporty Zespołowe - Futsal - I liga
środa, 04 październik 2006
    22 drużyny, prawie 200 studentów i dziesiątki goli. Tak pokrótce można scharakteryzować najlepiej "obsadzoną" dyscyplinę Akademickich Mistrzostw Śląska. Akademicka Liga Futsalu podzielona jest na dwie ligi. W pierwszej najlepszą w tamtym sezonie okazała się drużyna Akademii Ekonomicznej, która zdetronizowała reprezentację Politechniki Śląskiej Gliwice. Do drugiej ligi spadły drużyny Uniwersytetu Śląskiego filia Cieszyn oraz WSEiA Bytom. W miejsce tych ekip do "elitarnego" grona pierwszo-ligowców dołączyły: Uniwersytet Śląski Katowice oraz WSB Chorzów.
 
Czytaj całość...
Wyciskanie Sztangi - studentki na start
Sporty Indywidualne - Wyciskanie sztangi
środa, 04 październik 2006
    Na ten sezon ciekawie zapowiada się rywalizacja w gronie studentów. Osłabiona drużyna Uniwersytetu Śląskiego, która w ubiegłym sezonie wywalczyła tytuł najsilniejszej raczej nie powinna liczyć się w walce o złoto. Zobaczymy jak w tym roku pod okiem Mistrza Świata Michała Wilka będzie spisywała się drużyna AWF Katowice która za głównego konkurenta będzie miała bardzo mocny i równy zespół Politechniki Śląskiej Gliwice. Walka zapowiada się naprawdę interesująco.
Czytaj całość...
Karate Tradycyjne - zapowiedzi i podsowmowanie
Sporty Indywidualne - Karate tradycyjne
środa, 04 październik 2006
    Na sezon 2006/2007 w ramach Akademickich Mistrzostw Śląska zaplanowano jedne zawody. Zgodnie z tradycją powinny one odbyć się na obiektach Akademii Ekonomicznej. Odpowiedzialnym za sprawny przebieg zawodów jak również głównym opiekunem tych rozgrywek jest trener gospodarzy mgr. Janusz Sowa.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 689 - 695 z 695
Powered by Joomla!
© 2008 Organizacja Środowiskowa AZS Katowice