Akademickie Mistrzostwa lšska Kraków, 30.5.2008 |
Konkurencja 1 30.5.08 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GORZĽDEK, Katarzyna KOSIARCZYK, Natalia CZARNOMSKA, Ewelina KARKOSZKA, Anna BULAK, Anna MACHAŁA, Krystyna | P Gliwice U Katowice P Gliwice AE KAtowice P Gliwice P Gliwice | 1:24.20 1:20.00 1:18.00 1:20.00 1:24.20 1:29.50 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CICHOŃSKA, Joanna NIKOLOVA, Christina BEREŻAŃSKA, Sylwia KILAR, Edyta SOBIK, Klaudia LUBOJAŃSKA, Barbara | P Gliwice AE KAtowice PWSZ Racibórz PWSZ Racibórz PWSZ Racibórz AE KAtowice | 1:15.30 1:14.00 1:10.00 1:12.00 1:15.00 1:16.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MAZUR, Iwona STRAŻEK, Dominika PIETRZAK, Sandra JURCZYK, Justyna JORDANEK, Wiktoria GOŁYGA, Aleksandra | UM Katowice UM Katowice AWF Katowice AWF Katowice U Katowice P Gliwice | 1:09.00 1:08.00 1:00.00 1:06.00 1:08.00 1:09.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 30.5.08 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | SOBIESZEK, Mariusz JAKUBJAŁOWICZ, Mariusz ŻAK, Paweł | P Gliwice P Gliwice U Katowice | 1:14.30 1:10.50 1:12.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WZIONTEK, Aleksander WELDOR, Dawid GRALIKOWSKI, Marek BOREK, Piotr URBANIAK, Dawid SOLECKI, Tomasz | P Gliwice AE KAtowice AE KAtowice P Gliwice P Gliwice U Katowice | 1:09.20 1:06.00 1:05.00 1:05.60 1:08.20 1:10.43 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MAKSYMOWICZ, Marcin RYDEL, Mateusz ADAMCZUK, Marian SKIBA, Mateusz POKRYSZKA, Bartosz SKWAREK, Tomasz | P Gliwice U Katowice P Gliwice PWSZ Racibórz AE KAtowice P Gliwice | 1:04.30 1:02.00 1:01.10 1:02.00 1:04.00 1:04.40 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | HEROK, Radosław SKRODZKI, Michał LISIEŃSKI, Michał STELMACH, Przemysław PIEKARA, Paweł KWIATKOWSKI, Maciej | PWSZ Racibórz AWF Katowice UM Katowice PWSZ Racibórz PWSZ Racibórz UM Katowice | 1:01.00 58.20 58.00 58.00 1:00.00 1:01.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZUMICHORA, Mateusz MAZURKIEWICZ, Bartosz SAMUL, Kamil WYSOCKI, Łukasz SIUDMAK, Dominik BORDOSZEWSKI, Dariusz | AWF Katowice PWSZ Racibórz AE KAtowice PWSZ Racibórz AWF Katowice P Gliwice | 54.00 54.00 54.00 54.00 54.00 55.10 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZYPIŃSKI, Marcin DĽBROWSKI, Filip WILK, Robert GNELA, Mateusz BUCKI, Paweł MRÓZ, Marek | AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice | 52.50 52.00 49.00 50.50 52.00 52.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 30.5.08 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | PODSIADŁA, Agnieszka BULAK, Anna OWCZAREK, Katarzyna | AWF Katowice P Gliwice UM Katowice | NT 1:40.00 1:40.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | KARKOSZKA, Agnieszka TRZĽSKI, Dorota SŁUSZKIEWICZ, Małgorzata BUJAR, Joanna | AE KAtowice UM Katowice UM Katowice P Gliwice | 1:34.00 1:34.00 1:34.00 1:36.40 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BAJAK, Magdalena JURCZYK, Justyna PAŁCZYK, Emilia DYRDA, Natalia DRĽG, Kamila BARAŃSKA, Beata | AE KAtowice AWF Katowice AWF Katowice GWSP Chorzów PWSZ Racibórz P Gliwice | 1:31.00 1:23.00 1:18.00 1:20.00 1:25.00 1:31.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 30.5.08 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KADLEWICZ, Robert KOPCZYŃSKI, Przemysław KRZYŻOWSKI, Michał | U Katowice UM Katowice U Katowice | 1:30.00 1:23.00 1:23.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GRUCA, Marcin STELMACH, Przemysław KIERES, Michał SOWA, Mateusz CHMIELEWSKI, Adam BARAŃSKI, Jacek | P Gliwice PWSZ Racibórz AE KAtowice P Gliwice P Gliwice UM Katowice | 1:16.40 1:15.00 1:14.00 1:14.20 1:16.20 1:19.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WOJNAS, Marcin SZAFRON, Łukasz KIERUJ, Jakub PAKUŁA, Konrad KLIMCZAK, Artur SONTAG, Marek | AE KAtowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice PWSZ Racibórz P Gliwice | 1:11.00 1:07.00 1:04.00 1:06.50 1:07.00 1:12.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 30.5.08 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | JAKUBJAŁOWICZ, Mariusz GÓRECKI, Tomasz KASZUB, Bartosz WZIONTEK, Aleksander KURDAS, Marek | P Gliwice AE KAtowice P Gliwice P Gliwice P Gliwice | 1:20.50 1:20.00 1:15.10 1:16.40 1:20.20 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | OGOS, Tomasz WOJNAS, Marcin PIETRYKA, Tomasz MAZURKIEWICZ, Bartosz KWIATKOWSKI, Maciej PAWLAK, Wojeciech | U Katowice AE KAtowice AE KAtowice PWSZ Racibórz UM Katowice AE KAtowice | 1:10.00 1:07.00 1:04.00 1:05.00 1:08.00 1:15.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PIGULSKI, Mateusz WAJDMAN, Szymon WINIEWSKI, Bartosz BUCKI, Paweł PĽCHALSKI, Tomasz SZCZYPIŃSKI, Marcin | PWSZ Racibórz U Katowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice | 1:03.00 1:02.00 55.00 59.00 1:02.50 1:03.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 30.5.08 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | KARKOSZKA, Agnieszka KOSIARCZYK, Natalia KURZEJA, Ewa KARKOSZKA, Anna | AE KAtowice U Katowice AE KAtowice AE KAtowice | 1:41.00 1:35.00 1:38.00 1:44.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GORZĽDEK, Katarzyna CZARNOMSKA, Ewelina STRAŻEK, Dominika SOBIK, Klaudia DYRDA, Natalia MERMON, Katarzyna | P Gliwice P Gliwice UM Katowice PWSZ Racibórz GWSP Chorzów P Gliwice | 1:34.20 1:28.00 1:20.00 1:25.00 1:30.00 1:34.20 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WILK, Natalia MODELARSKA, Justyna WYROSTEK, Elżbieta PIETRZAK, Sandra SKIBSKA, Magdalena GOJ, Anna | U Katowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice PWSZ Racibórz UM Katowice | 1:19.00 1:10.00 1:08.00 1:10.00 1:18.00 1:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 30.5.08 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | LUBOJAŃSKA, Barbara BŁASZCZAK, Agnieszka SZRENIAWA, Agnieszka SZWEJ, Magdalena ŁADA, Małgorzata LEWANDOWSKA, Żaklina | AE KAtowice P Gliwice AE KAtowice UM Katowice UM Katowice AWF Katowice | 38.00 37.20 36.00 37.00 38.00 3:00.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | OCHOŃSKA, Joanna MICHALSKA, Małgorzata JURCZYK, Justyna BEREŻAŃSKA, Sylwia JORDANEK, Wiktoria KILAR, Edyta | P Gliwice P Gliwice AWF Katowice PWSZ Racibórz U Katowice PWSZ Racibórz | 35.10 33.40 31.00 32.00 34.00 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 30.5.08 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | SKWAREK, Tomasz GÓRECKI, Tomasz WAŃHA, Wojciech | P Gliwice AE KAtowice UM Katowice | 33.50 32.00 33.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZUK, Marian HOMBEK, Michał WĘŻYKOWSKI, Maciej SMOLEC, Robert WZIONTEK, Aleksander TRZECIAK, Klaudiusz | P Gliwice AE KAtowice P Gliwice UM Katowice P Gliwice P Gliwice | 31.10 31.00 30.30 31.00 31.10 31.40 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MAZIARZ, Łukasz GRUCA, Marcin PIGULSKI, Mateusz SKIBA, Mateusz PIEKARA, Paweł PSZCZÓŁKOWSKI, Kacper | U Katowice P Gliwice PWSZ Racibórz PWSZ Racibórz PWSZ Racibórz P Gliwice | 30.00 29.40 27.50 29.00 30.00 30.20 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SAMUL, Kamil SZUMICHORA, Mateusz PĽCHALSKI, Tomasz DEMBNIAK, Paqweł PIETRYKA, Tomasz BORDOSZEWSKI, Dariusz | AE KAtowice AWF Katowice AWF Katowice PWSZ Racibórz AE KAtowice P Gliwice | 27.00 26.50 26.00 26.00 27.00 27.20 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SPŁAWIŃSKI, Michał DĽBROWSKI, Filip WINIEWSKI, Bartosz GNELA, Mateusz MRÓZ, Marek WAJDMAN, Szymon | AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice U Katowice | 25.50 25.00 24.00 25.00 25.00 26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 30.5.08 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | NIKOLOVA, Christina OCHOŃSKA, Joanna BŁASZCZAK, Agnieszka | AE KAtowice P Gliwice P Gliwice | 1:33.00 1:30.20 1:30.50 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | ŁADA, Małgorzata MICHALSKA, Małgorzata MAZUR, Iwona SZRENIAWA, Agnieszka | UM Katowice P Gliwice UM Katowice AE KAtowice | 1:28.00 1:26.00 1:26.00 1:30.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WILK, Natalia DRĽG, Kamila PAŁCZYK, Emilia WYROSTEK, Elżbieta GOŁYGA, Aleksandra GOJ, Anna | U Katowice PWSZ Racibórz AWF Katowice AWF Katowice P Gliwice UM Katowice | 1:20.00 1:20.00 1:08.00 1:10.00 1:20.00 1:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 30.5.08 | Mêżczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | SOLECKI, Tomasz RYDEL, Mateusz KURDAS, Marek | U Katowice U Katowice P Gliwice | 1:20.20 1:16.00 1:19.10 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | PAWLAK, Wojeciech OGOS, Tomasz KIERES, Michał BOREK, Piotr URBANIAK, Dawid | AE KAtowice U Katowice AE KAtowice P Gliwice P Gliwice | 1:16.00 1:15.00 1:14.00 1:14.50 1:15.10 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | HOMBEK, Michał KOPCZYŃSKI, Przemysław SONTAG, Marek LISIEŃSKI, Michał TRZECIAK, Klaudiusz MAKSYMOWICZ, Marcin | AE KAtowice UM Katowice P Gliwice UM Katowice P Gliwice P Gliwice | 1:13.00 1:12.00 1:05.20 1:06.00 1:12.20 1:13.30 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KLIMCZAK, Artur DEMBNIAK, Paqweł KIERUJ, Jakub SZAFRON, Łukasz PAKUŁA, Konrad WYSOCKI, Łukasz | PWSZ Racibórz PWSZ Racibórz AWF Katowice AWF Katowice AWF Katowice PWSZ Racibórz | 1:03.00 1:00.00 56.40 59.50 1:02.50 1:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 30.5.08 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | P Gliwice 1 PWSZ Racibórz 1 AWF Katowice 1 UM Katowice 1 U Katowice 1 AE KAtowice 1 | P Gliwice PWSZ Racibórz AWF Katowice UM Katowice U Katowice AE KAtowice | 2:15.40 2:09.00 2:00.00 2:08.00 2:12.00 2:34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 30.5.08 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | U Katowice 1 PWSZ Racibórz 1 AWF Katowice 1 AWF Katowice 2 P Gliwice 1 AE KAtowice 1 | U Katowice PWSZ Racibórz AWF Katowice AWF Katowice P Gliwice AE KAtowice | 1:52.00 1:42.00 1:34.00 1:38.00 1:45.20 1:53.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 30.5.08 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | UM Katowice 1 PWSZ Racibórz 1 AWF Katowice 1 P Gliwice 1 AE KAtowice 1 | UM Katowice PWSZ Racibórz AWF Katowice P Gliwice AE KAtowice | 2:50.00 2:20.00 2:10.00 2:14.20 2:39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 30.5.08 | Mêżczyzn, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | P Gliwice 1 AE KAtowice 1 AWF Katowice 1 PWSZ Racibórz 1 UM Katowice 1 | P Gliwice AE KAtowice AWF Katowice PWSZ Racibórz UM Katowice | 2:14.20 1:56.00 1:45.00 1:50.00 2:07.00 |