Kalendarz AMŚ 2018/2019

Kalendarze miesięczne

Maj 2019

Czerwiec 2019

Kalendarz dyscyplin

Termin

31 III 2019

Miejsce

Hala OS MOSiR Kolejarz
Katowice, ul. Alfreda 1

Organizator

AZS / UŚ Katowice

Zgodnie z komunikatem (zobacz)

Termin

17 XI 2018

Miejsce

Hala OS MOSiR Kolejarz
Katowice, ul. Alfreda 1

Organizator

AZS / UŚ Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

V 2019

Miejsce

Hala OS MOSiR Kolejarz
Katowice, ul. Alfreda 1

Organizator

AZS / UE Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

23 III 2019

Miejsce

Katowicki Park Leśny

Organizator

AZS / AWF Katowice

Zgodnie z komunikatem (zobacz)

Termin

6 IV 2019

Miejsce

CNTI UE Katowice

Organizator

AZS / UE Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

2018/2019

Miejsce

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

24 XI 2018

Miejsce

Sala w Rektoracie UŚ
Katowice, ul. Bankowa 12

Organizator

AZS / UŚ Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

30 III 2019

Miejsce

Sala w Rektoracie UŚ
Katowice, ul. Bankowa 12

Organizator

AZS / UŚ Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Turnieje

1. 24 III 2019 - Hala SP nr 54
Katowice, ul. Wojciecha 9
2. 7 IV 2019 - Hala SP nr 54
Katowice, ul. Wojciecha 9

Drużyny

1. AWF Katowice
2. Politechnika Śl. Gliwice
3. UE Katowice
4. UŚ Katowice

Turnieje

1. 9 XII 2018 - Hala SP nr 54
Katowice, ul. Wojciecha 9
2. 16 XII 2018 - Hala SP nr 54
Katowice, ul. Wojciecha 9
3. 13 I 2019 - Hala SP nr 54
Katowice, ul. Wojciecha 9
4. 20 I 2019 - Hala SP nr 54
Katowice, ul. Wojciecha 9

Drużyny

1. Akademia WSB
2. AWF Katowice
3. Politechnika Śl. Gliwice
4. UE Katowice
5. UŚ Katowice
6. WSB Chorzów

Turnieje

1. 18 XI 2018 - Hala OS MOSiR Szopienice
Katowice, ul. 11 listopada 16
2. 24 III 2019 - Hala OS MOSiR Szopienice
Katowice, ul. 11 listopada 16

Drużyny

1. Politechnika Śl. Katowice
2. ŚUM Katowice
3. UŚ Cieszyn
4. WST Katowice
5. WSTI Katowice
6. WSZOP Katowice

Termin

2019

Miejsce

Hala OSiR
Gliwice, ul. Akademicka 26

Organizator

AZS / Politechnika Śl. Gliwice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

20 X 2018

Miejsce

Wisła - Stożek

Organizator

AZS / Hotel Podium - Wisła

Zgodnie z komunikatem (zobacz)

Termin

11 XI 2018

Miejsce

Rydułtowy

Organizator

AZS / UM Rydułtowy

Zgodnie z komunikatem (zobacz)

Termin

24 III 2019

Miejsce

Wodzisław Śląski

Organizator

AZS

Regulamin zawodów (zobacz)

Termin

27 IV 2019
(zawody w ramach AMP)

Miejsce

Ogrodzieniec

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Turnieje

1. 16 XII 2018 - Sala UE Katowice
Katowice, ul. Bogucicka 3
2. 7 IV 2019 - Hala MOS Katowice
Katowice, ul. Paderewskiego 46A

Drużyny

1. AWF Katowice
2. Politechnika Śl. Gliwice
3. ŚUM Katowice
4. UE Katowice
5. UŚ Katowice

Turnieje

1. 18 XI 2018 - Hala OS MOSiR Szopienice
Katowice, ul. 11 listopada 16
2. 31 III 2019 - Hala MOS Katowice
Katowice, ul. Paderewskiego 46A

Drużyny

1. AWF Katowice
2. UŚ Katowice
3. WST Katowice

Turnieje

1. 18 XI 2018 - Hala OS MOSiR Szopienice
Katowice, ul. 11 listopada 16
2. 31 III 2019 - Hala MOS Katowice
Katowice, ul. Paderewskiego 46A

Drużyny

1. Politechnika Śląska Gliwice
2. ŚUM Katowice
3. UE Katowice

Data - Miejsce

14 IV 2019 - Hala MOS Katowice
Katowice, ul. Paderewskiego 46A

Drużyny

1. AWF Katowice
2. Politechnika Śl. Gliwice
3. UE Katowice
4. UŚ Katowice

Termin

2019

Miejsce

Stadion AWF
Katowice, ul. Kościuszki 84

Organizator

AZS / AWF Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

22 I 2019

Miejsce

Wisła-Skolnity

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

7 III 2019

Miejsce

Wisła-Skolnity

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Turnieje

1. 28 IV 2019 - OS Hetman
Katowice, ul. Siwka 6
2. 12 V 2019 - OS Hetman
Katowice, ul. Siwka 6

Drużyny

1. AWF Katowice
2. Politechnika Śl. Gliwice
3. UE Katowice
4. UŚ Katowice

Turnieje

1. 11 V 2019 - Dąbrowa Górnicza

Drużyny

1. Akademia WSB
2. ŚUM Katowice
3. WST Katowice
4. WSZOP Katowice

Turnieje

1. 10 IV 2019 - Kompleks sportowy "Michał"
Siemianowice Śląskie, ul. E. Orzeszkowej 1
2. 7 V 2019 - Kompleks sportowy "Michał"
Siemianowice Śląskie, ul. E. Orzeszkowej 1

Drużyny

1. AWF Katowice
2. Politechnika Śl. Gliwice
3. UE Katowice
4. UŚ Katowice
5. WSB Chorzów

Turnieje

1. 9 IV 2019 - Kompleks sportowy "Michał"
Siemianowice Śląskie, ul. E. Orzeszkowej 1
2. 13 V 2019 - Kompleks sportowy "Michał"
Siemianowice Śląskie, ul. E. Orzeszkowej 1

Drużyny

1. AWF Katowice
2. Politechnika Śl. Gliwice
3. ŚUM Katowice
4. UE Katowice
5. UŚ Katowice

Turnieje

1. 27 XI 2018 - Hala Nowa
Gliwice, ul. Kaszubska 28
2. 19 XII 2018 - Sala UE
Katowice, ul. Bogucicka 3
3. 14 I 2019 - Sala ŚUM
Katowice, ul. Medyków 8

Drużyny

1. Politechnika Śl. Gliwice
2. UE Katowice
3. ŚUM Katowice

Turnieje

1. 29 XI 2018 - Sala UŚ
Sosnowiec, ul. Żytnia 10
2. 14 I 2019 - Nowa Hala AWF-u
Katowice, ul. Mikołowska 72
3. 11 III 2019 - Hala Rafako Arena
Racibórz, ul. Łąkowa 33

Drużyny

1. UŚ Katowice
2. AWF Katowice
3. PWSZ Racibórz

Data - Miejsce

25 III 2019 - Hala Nowa Politechniki Śląskiej
Gliwice, ul. Kaszubska 28

Drużyny

1. AWF Katowice
2. Politechnika Śląska Gliwice
3. ŚUM Katowice
4. UŚ Katowice

Turnieje

1. 1 XII 2018 - Hala OS MOSiR Kolejarz
Katowice, ul. Alfreda 1
2. 20 I 2019 - Hala Nowa Politechniki Śląskiej
Gliwice, ul. Kaszubska 28
3. 24 III 2019 - Hala Nowa Politechniki Śląskiej
Gliwice, ul. Kaszubska 28

Drużyny

1. Akademia WSB
2. Politechnika Śl. Katowice
3. UŚ Cieszyn
4. WST Katowice
5. WSZOP Katowice

Turnieje

1. 27 XI 2018 - Hala Nowa
Gliwice, ul. Kaszubska 28
2. 27 II 2019 - Sala UŚ
Sosnowiec, ul. Żytnia 10

Drużyny

1. ATH Bielsko-Biała
2. Politechnika Śl. Gliwice
3. UŚ Katowice

Turnieje

1. 12 XII 2018 - Sala ŚUM
Katowice, ul. Medyków 6
2. 14 I 2019 - Nowa Hala AWF-u
Katowice, ul. Mikołowska 72
3. 4 III 2019 - Sala UE
Katowice, ul. Bogucicka 3
4. 11 III 2019 - Hala Rafako Arena
Racibórz, ul. Łąkowa 33

Drużyny

1. UE Katowice
2. PWSZ Racibórz
3. ŚUM Katowice
4. AWF Katowice

Data - Miejsce

25 III 2019 - Hala Nowa Politechniki Śląskiej
Gliwice, ul. Kaszubska 28

Drużyny

1. ATH Bielsko-Biała
2. Politechnika Śląska Gliwice
3. PWSZ Racibórz
4. UE Katowice

Data - Miejsce

18 III 2019 - Sala Uniwersytetu Śląskiego
Sosnowiec, ul. Żytnia 10

Drużyny

1. AWF Katowice
2. ŚUM Katowice
3. UŚ Katowice

Turnieje

1. 1 XII 2018 - Hala OS MOSiR Kolejarz
Katowice, ul. Alfreda 1
2. 20 I 2019 - Hala Nowa Politechniki Śląskiej
Gliwice, ul. Kaszubska 28
3. 24 III 2019 - Hala Nowa Politechniki Śląskiej
Gliwice, ul. Kaszubska 28

Drużyny

1. Akademia WSB
2. Politechnika Śl. Katowice
3. WST Katowice
4. WSTI Katowice
5. WSZOP Katowice

Termin

1 XII 2018

Miejsce

Pałac Młodzieży w Katowicach
ul. Mikołowska 26

Organizator

AZS / Pałac Młodzieży Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

18 III 2019

Miejsce

Racibórz

Organizator

PWSZ Racibórz

Zgodnie z komunikatem (zobacz)

Termin

2019

Miejsce

AWF Katowice
ul. Mikołowska 72

Organizator

AZS / AWF Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

2019

Miejsce

Ośrodek Sportów Letnich Słupna
Mysłowice, ul. Stadionowa

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

23 I 2019

Miejsce

Wisła-Skolnity

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

26 II 2019

Miejsce

Wisła-Skolnity

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

13 IV 2019

Miejsce

SQUASHOK Katowice
ul. Wiązowa 5

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

2019

Miejsce

MOS Katowice
ul. Paderewskiego 46A

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

7 XII 2018

Miejsce

Pol. Śl. Gliwice, Wydział AEiI
Gliwice, ul. Akademicka 16

Organizator

AZS / Politechnika Śląska Gliwice

Zgodnie z komunikatem (zobacz)

Termin

18 XI 2018

Miejsce

Sala UŚ Katowice
Katowice, ul. Jagiellońska 28

Organizator

AZS / UŚ Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

8 XII 2018

Miejsce

Sala UŚ Katowice
Katowice, ul. Jagiellońska 28

Organizator

AZS / UŚ Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

7 IV 2019

Miejsce

Sala UE Katowice
Katowice, ul. Bogucicka 3

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

V 2019

Miejsce

Sala UE Katowice
Katowice, ul. Bogucicka 3

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

19 I 2019
Turniej deblowy

Miejsce

Korty Sport Park Budowlani
Chorzów, Al. Sportowa 1

Organizator

AZS / UŚ Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

2019
Turniej singlowy

Miejsce

Korty Sport Park Budowlani
Chorzów, Al. Sportowa 1

Organizator

AZS / UŚ Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

10 III 2019

Miejsce

Bytom, ul. Składowa 2
Klub Strefa Byków

Organizator

AZS

Zgodnie z komunikatem (zobacz)

Termin

2019

Miejsce

Zalew Pławniowice – Niewiesze

Organizator

Politechnika Śląska Gliwice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

19 XII 2018
Wspinaczka na trudność

Miejsce

Sport Poziom 450
Sosnowiec, ul. Narutowicza 51

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

25 I 2019
Bouldering

Miejsce

BLOKatowice
Katowice, ul. Bracka 20 B

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

3 IV 2019
Wspinaczka na czas

Miejsce

Sport Poziom 450
Sosnowiec, ul. Narutowicza 51

Organizator

AZS

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

Termin

5 XII 2018

Miejsce

Nowa Hala AWF Katowice
ul. Mikołowska 72

Organizator

AZS / AWF Katowice

Zgodnie z komunikatem (zobacz)

Termin

2019

Miejsce

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Organizator

AWF Katowice

Zgłoszenia

Zgodnie z komunikatem

GÓRA