Windsurfing

TERMINARZ / WYNIKI

Szczegóły

Termin: 2020 r.
Miejsce: Zalew Pławniowice – Niewiesze

Wyniki

Komunikat

AKTUALNOŚCI

AMŚ W WINDSURFINGU ODWOŁANE

Pragniemy poinformować, iż ze względu na małą liczbę zgłoszonych uczestników (zgodnie z punktem III.2 Regulaminu Ogólnego Akademickich Mistrzostw Śląska), Akademickie Mistrzostwa Śląska 2019 w Windsurfingu zostały odwołane.

CZY POWIEJE WIATR DLA SURFERÓW?

Sezon 2018/2019 Akademickich Mistrzostw Śląska zmierza ku końcowi. Na zakończenie tegorocznej rywalizacji zapraszamy na AMŚ w Windsurfingu. Mistrzostwa planowane są na środę, 19 czerwca, tradycyjnie na Jeziorze Pławniowice. Z uwagi na fakt, iż przygotowanie zawodów wiąże się z wydatkami oraz ogromem prac organizacyjnych, uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń wstępnych do 31 maja na adres arkadiusz.sypien@polsl.pl. Po tym

OSTATNIE MEDALE W SEZONIE

Akademickie Mistrzostwa Śląska 2017/2018 są już na ostatniej prostej! Po finałowej edycji AMŚ w Pływaniu przed nami kolejne emocje na wodzie. W poniedziałek, 18 czerwca, po ostatnie w tym sezonie laury popłyną surferzy, rywalizujący o miano Akademickiego Mistrza Śląska w Windsurfingu. Zawody odbędą się na Jeziorze Pławniowice, z kolei biuro zawodów zlokalizowane będzie w Niewieszu, przy szkole

AMŚ W WINDSURFINGU ODWOŁANE

Informujemy, że Akademickich Mistrzostw Śląska w Windsurfingu w sezonie 2016/2017, ze względu na małe zainteresowanie ze strony uczestników, nie odbędą się. Jednocześnie, mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie uda nam się zorganizować te, jakże widowiskowe, Mistrzostwa. W związku z tym, ostatnimi zawodami w tegorocznym kalendarzu, będą AMŚ w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

AMŚ W WINDSURFINGU – WAŻNE

Planujemy zorganizowanie Akademickich Mistrzostw Śląska w Windsurfingu w dniu 14 czerwca 2017 r. na Jeziorze Pławniowice. Z uwagi na fakt, iż przygotowanie zawodów wiąże się z ogromem prac organizacyjnych oraz z wydatkami, prosimy o przesyłanie zgłoszeń wstępnych do 25 maja na adres arkadiusz.sypien@polsl.pl. Po tym terminie zostanie podjęta ostateczna decyzja o przeprowadzeniu regat.
GÓRA