BADMINTON

TERMINARZ / WYNIKI

Szczegóły

Termin: 05.12.2021
Miejsce: hala MOSiR Łaziska Górne
ul. Ogrodowa 50

Szczegóły

Termin:
Miejsce:

Wyniki

AKTUALNOŚCI

BADMINTONIŚCI WRACAJĄ DO GRY

Wszystkich miłośników badmintona zapraszamy 5 grudnia na pierwszą edycję Akademickich Mistrzostw Śląska w tej dyscyplinie. Zawody odbędą się w hali MOSiR Łaziska Górne (ul. Ogrodowa 50). Weryfikacja i losowanie drabinek turniejowych od godz. 8:30, początek zawodów o godz. 9:00. Zgłoszenia do 2 grudnia wyłącznie poprzez formularz internetowy (zobacz).

LOTKI W DŁOŃ – STARTUJEMY Z BADMINTONEM

Wszystkich miłośników badmintona zapraszamy 28 listopada na pierwszą edycję Akademickich Mistrzostw Śląska w tej dyscyplinie. Zawody odbędą się tradycyjnie w hali MOSIR Kolejarz przy ul. Alfreda 1 w Katowicach. Weryfikacja i losowanie od godz. 12.00, początek zawodów o godz. 12.30. Zgłoszenia do 26 listopada na adres katowice@azs.pl.

EMOCJE PRZY SIATCE

… czekają nas już 1 marca podczas drugiej – finałowej edycji Akademickich Mistrzostw Śląska w Badmintonie. Turniej odbędzie się w hali MOSiR Kolejarz w Katowicach (ul. Alfreda 1). Zawodnicy rywalizować będą tradycyjnie w grze pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej. Początek turnieju od godz. 9:00. Weryfikacja na miejscu od godz. 8:30. Zgłoszenia do 28 lutego na adres katowice@azs.pl.

PIERWSZE STARCIE BADMINTONISTÓW

Po emocjach związanych z silesiadową rywalizacją pierwszoroczniaków powracamy do zmagań studentów w ramach Akademickich Mistrzostw Śląska 2018/2019. Przed nami weekend po brzegi wypełniony sportowymi emocjami, który zainaugurujemy w najbliższą sobotę, 17 listopada, premierowym w tym sezonie starciem badmintonistów. Wszystkich fanów lotek tradycyjnie zapraszamy do hali Ośrodka Sportowego MOSiR Kolejarz w Katowicach (ul. Alfreda 1). Weryfikacja

STARTUJEMY Z BADMINTONEM

Wszystkich miłośników badmintona zapraszamy 25 listopada (sobota) na pierwszą edycję Akademickich Mistrzostw Śląska w tej dyscyplinie. Zawody odbędą się w hali MOSIR Kolejarz przy ul. Alfreda 1 w Katowicach. Weryfikacja i losowanie od godz. 8.30, zaś początek zawodów o godz. 9.00. Przypominamy o dokumentach niezbędnych do weryfikacji – ważna legitymacja studencka lub pracownicza, legitymacja AZS oraz zgłoszenie ostateczne

RUSZAMY Z BADMINTONEM

Wszystkich miłośników badmintona zapraszamy serdecznie 27 listopada na pierwszą edycję Akademickich Mistrzostw Śląska w tej dyscyplinie sportu. Zawody odbędą się w hali MOSIR Kolejarz w Katowicach (ul. Alfreda 1). Początek zawodów o godz. 9.00 (weryfikacja i losowanie na miejscu od godz. 8.30). Organizatorem zawodów jest Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Śląskiego.
TOP